Majamio „Heat“ pirmojo rato serijoje pirmauja 1:0. Atlantos „Hawks“.

Majamio „Heat“ puolėjas Jimmy Butleris (22) 2022 m. balandžio 17 d., sekmadienį, bando smūgiuoti į krepšį, o Atlantos „Hawks“ puolėjas Onyeka Okongwu (17) ginasi antrajame ketvirtyje Majamyje, Floridoje, FTX arenoje.

[email protected]

SKAITYTI DAUGIAU

Majamio „Heat“ komanda iškovojo pergalę

Sekmadienį FTX arenoje Majamio „Heat“ NBA atkrintamųjų varžybų pirmose rungtynėse 115:91 įveikė Atlantos „Hawks“.

„Heat“ ir „Hawks“ dar nebuvo įpusėję pirmojo savo atkrintamųjų varžybų serijos pirmojo ketvirčio, ​​kai abiejų komandų žvaigždės žaidėjai susibūrė į intensyvią akistatą aikštėje.

Nors Jimmy Butleris ir Trae Youngas sekundę susikirto kaip du MMA kovotojai, pasiruošę mesti, ištraukdami dvigubas technines pražangas ir didžiulį riaumojimą iš minios FTX arenoje, nebuvo jokio stūmimo ar smūgių.

Tačiau nuo to laiko „Heat“ patyrė visus smūgius, sekmadienio popietę iškovojusią pergalę 115:91, dėl kurios Majamis pirmavo 1:0.

Šeimininkės „Heat“ smūgiai nuolat atkeliavo šykščia gynyba, kuri padėjo neutralizuoti Youngą, kuris pelnė tik aštuonis taškus (žemas karjeros atkrintamosiose varžybose ir sezono žemumas) ir iš aikštės atliko niūrų rezultatą 1:12, įskaitant 0. -už-7 iš 3 taškų diapazono.

„Visi žinome, kad jis yra (velnias) žaidėjas ir praleido daug metimų, kuriuos įprastai atlieka šį vakarą, todėl padarėme gerą darbą, kad jis tai padarytų, bet turime daug nuveikti“, – sakė Butleris.

Majamis taip pat dažnai smogė puolimo pabaigoje, kai 3-taškiai pataikė komandą, kuri pirmavo NBA metimų procentais (37,9 proc.).

Duncano Robinsono, savo karjeros atkrintamųjų varžybų rekordo, 27 taškai, kurių didžiąją dalį surinko iš toli metimų 8 prieš 9, vedama „Heat“ pataikė 18 iš 37 metimų (48,6 proc.) iš 3.

Robinsonas atsidūrė ketvirtoje visų laikų „Heat“ atkrintamųjų tritaškių įvarčių sąraše, nes dabar per savo karjerą po sezono yra surinkęs 81, o Timas Hardaway – 80. Šiuo metu jis 16 tritaškių atsilieka nuo Dwyane’o Wade’o, kuris yra trečias. vieta su 97.

Butleris ir Youngas susipainiojo pirmąjį kėlinį, likus pirmam kėliniui 6:33 ir iškart po to, kai „Heat“ pradėjo spurtą 9:0, o tai paskatino juos laimėti.

MIA_20220417AD0475MiamiHeatvsAtlantaHawks.JPG
Majamio „Heat“ puolėjas Jimmy Butleris (22) ir „Atlant Hawks“ gynėjas Trae Youngas (11) susimušė aikštėje po to, kai Butleris gavo pražangą, o teisėjas juos išstūmė pirmame ketvirtyje FTX arenoje Majamyje, Floridoje, sekmadienį, 2022 m. balandžio 17 d. Al Diazas [email protected]

Butleris pataikė pirmąjį Majamio tritaškį po to, kai Atlanta pelnė pirmuosius tris žaidimo taškus – vienintelę persvarą – ir „Heat“ daugiau niekada neatsiliko.

Danilo Gallinari pelnė 17 taškų, o De’Andre’as Hunteris surinko 14 taškų ir pirmavo „Hawks“, kuris iš aikštės atmetė 38,7 proc. ir atmetė 10 ir 36 (27,8 proc.) iš 3 taškų.

Butleris surinko 21 tašką, atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir perėmė tris kamuolius. Kyle’as Lowry pelnė 10 taškų ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Sekoje, dėl kurios susijungė dvi žvaigždės, Butleris, atrodo, padarė išimtį, kai Youngas pakėlė petį prie veido ir priglaudė rankas prie Youngo kaklo, kol jiedu spoksojo vienas į kitą, kai teisėjai nuolat švilpė.

MIA_20220417AD0518Miami HeatvsAtlantaHawks(1).JPG
„Miami Heat“ treneris Erikas Spoelstra reaguoja per rungtynes ​​su Atlantos „Hawks“ FTX arenoje Majamyje, Floridoje, sekmadienį, 2022 m. balandžio 17 d. Al Diaz [email protected]

Nuo to laiko nei Youngas, nei „Hawks“ nebuvo savimi.

Atlanta, žaidusi tik 48 valandas po to, kai laimėjo atkrintamąsias rungtynes ​​išvykoje su „Cavaliers“, pataikė 11 ir 38 (28,9 proc.), tai buvo prasčiausias šio sezono metimas.

„Ta komanda gali pasižymėti krūvomis, aišku, Trae Youngas gali užsidegti bet kuriuo momentu, todėl jei atsipalaiduoji, staiga jis gali pataikyti kelis metimus, kurie gali pavirsti daug daugiau, ir tu turi tai gerbti“, – „Heat“ treneris Erikas. Spoelstra sakė po rungtynių.

„Ši komanda gali įmušti. Tai nereiškia, kokia komanda ji buvo per pastaruosius du mėnesius. Mūsų veteranai tai pripažįsta ir mes tai gerbiame.

Tuo tarpu „Heat“ pirmajame kėlinyje surinko 10 ir 19 metimų iš 3 ir galiausiai antrajame kėlinyje pirmavo net 32. „Heat“ taip pat nepaprastai gerai judino kamuolį – atliko 35 rezultatyvius perdavimus ir 43 įmuštus įvarčius, o Majamis iš viso pataikė 52,4 proc.

„Hawks“, kurie žaidė be starto puolėjo Clinto Capelos po to, kai per penktadienio rungtynes ​​su Klivlandu patyrė dešiniojo kelio hipertempimą, buvo įveikta 36:26. Tai gali būti nuolatinė Atlantos problema serijoje, nes tikimasi, kad Capela bus iš naujo įvertinta po savaitės.

liokajus.JPG
2022 m. balandžio 17 d., Majamyje, FTX arenoje, 2022 m. balandžio 17 d., Majamyje, FTX arenoje, trečiajame kėlinyje įmuša Majamio Butleris (22) kamuolį. [email protected]

PJ Tuckeris, susidūręs su blauzdos patempimu, grįžo į „Heat“ pradinę sudėtį ir pelnė 16 taškų bei atkovojo 5 kamuolius. Tuckeris ir Gabe’as Vincentas pirmajame kėlinyje dalyvavo nuviliančiame Youngą ir iki kėlinio atmušė jį į 1 už 9.

Youngas šešis kartus atmušė kamuolį, atliko keturis rezultatyvius perdavimus, o jį du kartus 1 prieš 1 atmetė Kyle’as Lowry ir Bamas Adebayo.

„Heat“ grupė, kurią sudarė Tyleris Herro, Robinsonas, Dewayne’as Dedmonas ir Vincentas, surinko 46 iš 53 Majamio suolelio taškų.

Ši istorija iš pradžių buvo paskelbta 2022 m. balandžio 17 d. 15.22 val.

Andre C. Fernandez profilio nuotrauka

Andre Fernandezas yra „Miami Herald“ sporto redaktoriaus pavaduotojas ir per savo karjerą nagrinėjo daugybę sporto šakų, įskaitant Majamio „Marlins“, Majamio „Heat“, Majamio „Dolphins“, Majamio universiteto lengvąją atletiką ir vidurinės mokyklos sportą.